Plugins - Contact Form 7 Extension For Mailchimp - Stable (latest release) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Dismiss this notice.
es: Descartar este aviso.

en: Help me develop the plugin and provide support by <br><a class="donate button button-primary button-hero load-customize" href="
es: Ayúdame a desarrollar el plugin y proporcionar soporte <br><a class="donate button button-primary button-hero load-customize" href="

en: <div class="welcome-panel-column-container"><div class="welcome-panel-column"><h3>Get Started</h3><p>Make sure it works as you expect <br><a class="button button-primary button-hero load-customize" href="%s">Review your settings <span alt="f111" class="dashicons dashicons-admin-generic" style="font-size: 17px;vertical-align: middle;"> </span> </a>
es: <div class="welcome-panel-column-container"><div class="welcome-panel-column"><h3>Primeros pasos</h3><p>Asegúrate de que funciona como esperas<br><a class="button button-primary button-hero load-customize" href="%s">Revisa tus ajustes<span alt="f111" class="dashicons dashicons-admin-generic" style="font-size: 17px;vertical-align: middle;"> </span> </a>

en: We worked hard to make it more reliable, faster, and now with a better Debugger, and more help documents.
es: Hemos trabajado duro para hacerlo más confiable, más rápido y, ahora, con un mejor depurador y más documentos de ayuda.

en: MailChimp Extension has been improved!
es: ¡MailChimp Extension ha sido menjorado!

en: MailChimp API Key:
es: Clave de la API de MailChimp:
